Vlag van d'Indj

Vlag van d'IndjOp initiatief van de Dorpsraad Eind is in 2015, ter gelegenheid van 75 jaar parochie Eind en 40 jaar Festeynder, de vlag van d’Indj aan ieder huishouden in Eind gratis ter beschikking gesteld, mits daar behoefte aan was. Deze vlag hoort bij de woning en mag bij een eventuele verhuizing niet meegenomen worden.

De Dorpsraad Eind verzoekt alle inwoners vriendelijk om deze vlag op te hangen bij feestelijkheden in ons dorp. Daarmee worden deze feesten nog kleurrijker en levendiger gemaakt en laten wij onze verbondenheid blijken. Wij denken daarbij aan de volgende gelegenheden:

 • Seizoensopening van Eynderhoof op 1e Paasdag
 • De eerste heilige communie
 • Eynder Pieck Festeyn, medio december
 • Jubilea of andere grotere feestelijke aangelegenheden van het dorp, een buurtschap of vereniging
 • Kermis Eind of dorpsfeest
 • Intocht van Sinterklaas
 • d’Indj ruûmtj op
 • Daarnaast mag u de vlag natuurlijk ook gebruiken bij andere gelegenheden in uw straat of buurt


De meeste activiteiten die in Eind georganiseerd worden, vindt u op de activiteiten kalender van deze website. Wij hopen dat u veel gebruik gaat maken van deze vlag en daarmee ons dorp een feestelijkere uitstraling geeft als we iets te vieren hebben.

Heeft uw huishouden nog geen vlag? Neem dan contact op met de Dorpsraad Eind door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Foto's

 • Categorie: d’Indj Laeftj 2018
 • Categorie: Sinterklaas 2016
 • Categorie: Sinterklaas 2012
 • Categorie: Sarsven en Banen oktober 2012